Politechnika Lubelska

Wydział Zarządzania

Mapa strony | Książka adresowa | EN

20 czerwca 2017

XIV Lubelski Festiwal Nauki 24-30 września 2017 r.

W dniach 25-30 września 2017 roku odbył się XIV Lubelski Festiwal Nauki, w tym roku pod hasłem przewodnim „Nauka – między tradycją a współczesnością

Wydział Zarządzania Politechniki Lubelskiej bardzo aktywnie włączył się w to przedsięwzięcie. Na tegoroczną edycję przygotowano aż dwadzieścia projektów, na które zgłosiła się unikalna w historii festiwalu na Wydziale Zarządzania liczba ponad czterystu uczniów ze swoimi nauczycielami. Byli to uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z Lublina i całego województwa lubelskiego.

Najliczniejszą grupę stanowiła młodzież z Zespołu Szkół nr 1 w Lublinie im. W. Grabskiego, ale także z II Liceum Ogólnokształcącego ze Świdnika, z Zespołu Szkół nr 3 w Puławach, czy uczniowie gimnazjum z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie. Uczestnikami warsztatów byli również młodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej Sióstr Urszulanek UR i Szkoły Podstawowej nr 33 w Lublinie.

W ramach festiwalowych prezentacji, wykładów i warsztatów młodzi uczestnicy mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek i poznać użyteczne zagadnienia z obszaru marketingu, finansów czy przedsiębiorczości.

Relacja z przebiegu Festiwalu na Wydziale Zarządzania.