Politechnika Lubelska

Wydział Zarządzania

Mapa strony | Książka adresowa | EN

2 lipca 2018

Inżynieria logistyki - nowy kierunek studiów na Wydziale Zarządzania

Wybierając ten kierunek studiów dowiesz się tego czym jest logistyka oraz jak efektywnie wykorzystać komputery w procesie rozwiązywania podstawowych i złożonych problemów logistycznych .

Zrozumiesz czym w swej istocie jest logistyka i jak ważne jest sprawne poruszanie się po jej meandrach. Damy ci możliwość zdobycia umiejętności w zakresie rozwiązywania problemów logistycznych oraz zarządzania specjalistycznymi funkcjami oraz procesami logistycznymi.

W trakcie studiów dowiesz się jak skutecznie posługiwać się istniejącymi narzędziami informatycznymi aby sprawnie podejmować decyzje logistyczne. Pomogą Ci w tym również praktycy logistyki, którzy będą służyć swoim ogromnym doświadczeniem.

Po skończeniu studiów otworzą się przed tobą szerokie możliwości w zakresie pracy. To stanowiska takie jak: logistyk, specjalista ds. logistyki, inżynier logistyki, specjalista gospodarki materiałowej, specjalista ds. utrzymania ruchu, specjalista transportu wewnętrznego i magazynowania a także specjalista ds. zbytu i kontaktu z klientami.

Jeśli jednak złapiesz bakcyla logistyki, to po ukończeniu studiów pierwszego stopnia będziesz mógł kontynuować naukę na studiach magisterskich na kierunkach: logistyka, zarządzanie a także zarządzania i inżynieria produkcji.

Z informacjami dotyczącymi procedury rekrutacyjnej można zapoznać się tutaj.