Politechnika Lubelska

Wydział Zarządzania

Mapa strony | Książka adresowa | EN

30 sierpnia 2021

XII Edycja Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową

Zachęcamy do wzięcia udziału w XII edycji Konkursu Prezydenta Miasta Lublin na najlepszą pracę dyplomową poświęconą tematyce rozwoju gospodarczego Lublina.

Przyjmowane są prace: licencjackie, magisterskie, inżynierskie oraz doktoranckie z zakresu szeroko rozumianego rozwoju Lublina, obronione na dowolnej uczelni i kierunku studiów, nie wcześniej niż w 2018 r.

Termin zgłoszeń upływa 15 września 2021 r.

W konkursie przewidziane są dwie kategorie: jedna dla autorów prac licencjackich, magisterskich i inżynierskich oraz druga dla autorów prac doktoranckich. W każdej z nich przyznana zostanie nagroda główna w wysokości 6 tys. złotych oraz maksymalnie trzy wyróżnienia, każde w wysokości 2 tys. złotych.

Dodatkowo, w kategorii prac licencjackich, magisterskich inżynierskich przewidziane jest wyróżnienie w formie trzymiesięcznej płatnej praktyki absolwenckiej w Urzędzie Miasta Lublin, z łącznym świadczeniem pieniężnym o wartości 4,5 tys. zł.

Zwycięskie prace mają szansę wpłynąć na rozwój miasta i działania samorządu.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie https://lublin.eu/biznes-i-nauka/konkurs-na-prace-dyplomowa/