Strona GłównaPocztaBibliotekaIntranetKsiążka adresowa PL

Pierwsza obrona doktorska w dyscyplinie Nauki o zarządzaniu i jakości po uzyskaniu kategorii A

23.06.2026 Pracownicy Wydział

W dniu 17 czerwca 2026 r. na Politechnice Lubelskiej odbyła się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Laskowskiej pt. "Użytkownik „proxy” i jego rola w procesie podejmowania decyzji zakupowych w środowisku wirtualnym". Postępowanie o nadanie stopnia doktora w trybie eksternistycznym przeprowadzono w dyscyplinie Nauki o zarządzaniu i jakości.

Promotorem rozprawy był dr hab. inż. Łukasz Mateusz Skowron, prof. uczelni, a promotorem pomocniczym dr inż. Paweł Tomiło. Recenzentami byli: prof. dr hab. Aldona Glińska-Neweś z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, prof. dr hab. Robert Kozielski z Uniwersytetu Łódzkiego oraz dr hab. Edyta Gołąb-Andrzejak z Politechniki Gdańskiej.

W wyniku przeprowadzonej obrony mgr Agnieszka Laskowska pomyślnie obroniła rozprawę doktorską.

Obrona miała szczególny charakter, ponieważ była pierwszą publiczną obroną rozprawy doktorskiej w dyscyplinie Nauki o zarządzaniu i jakości na Politechnice Lubelskiej po uzyskaniu kategorii naukowej A, która uprawnia do nadawania stopni doktora i doktora habilitowanego.

Posiedzenie Komisji Postępowania Doktorskiego odbyło się gościnnie w sali Rady Wydziału i Rady Dyscypliny Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Lubelskiej. Składamy serdeczne podziękowania Władzom Wydziału Elektrotechniki i Informatyki za życzliwość oraz umożliwienie przeprowadzenia tego ważnego wydarzenia w reprezentacyjnej przestrzeni Wydziału.

 

Galeria zdjęć

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
"
PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17