Strona GłównaPocztaBibliotekaIntranetKsiążka adresowa PL

XIII edycja Konkursu FINSIM Liga Akademicka - zarejestruj się do 15 grudnia 2024 r.

14.10.2024 Studenci
Wpis może zawierać nieaktualne dane.

finsim_logo.png

Konkurs FINSIM – Liga Akademicka to szkolenie o charakterze zawodowym dla studentów pasjonujących się ekonomią, finansami i zarządzaniem, w warunkach rywalizacji konkursowej.

FINSIM łączy ponad 20-letnie doświadczenia z wykorzystaniem symulacji opracowanej na Uniwersytecie Stanford, a także nowej symulacji opracowanej z partnerami zagranicznymi ITCB Hungary, która odpowiada najnowszym wymaganiom regulacyjnym w Europie. WIB jest jedynym w Polsce licencjonowanym użytkownikiem symulacji.

Uczestnicy, działając w zespołach, mogą doświadczyć konsekwencji swoich decyzji zarządczych podjętych w konkurencyjnym środowisku makroekonomicznym, symulowanym przez program w kolejnych okresach. Uczestnicy tworzą Zespoły reprezentujące zarządy banków, konkurujących między sobą. Dotychczas odbyło się 12 edycji konkursu w których udział wzięło 1439 studentów, podzielonych na 238 zespołów z 43 uczelni z całej Polski.

Zasady gry:

Do Konkursu zapraszamy 5-osobowe zespoły złożone ze studentów od II roku studiów wzwyż, z kierunków o profilu bankowo-finansowym, ekonomicznym lub zbliżonym, legitymujących się dobrymi wynikami w nauce oraz aktywnością w uczelnianych kołach naukowych, organizacjach studenckich.

Najważniejsze informacje dot. tegorocznej edycji Ligi:

  1. Rekrutacja zespołów do 15 grudnia br. (zasady rekrutacji i regulamin Konkursu na stronie www.liga.finsim.pl)
  2. Zdalna sesja inauguracyjna w styczniu 2025r.
  3. Zdalna sesja finałowa w czerwcu 2025r.
  4. Gra on-line
  5. Wsparcie Mentorów

Szczegółowy opis projektu znajduje się w załączonym folderze. Więcej informacji znajduje się też na stronie projektu www.liga.finsim.pl

Fanpage na FB: https://www.facebook.com/FinsimLigaAkademicka/

Link do zgłoszenia: https://forms.office.com/e/tBXXH7dJT5

 

Pliki do pobrania

fundusze.png

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020
"
PL2022 - Zintegrowany Program Rozwoju Politechniki LubelskiejPOWR.03.05.00-00-Z036/17